Podzimní kořeny a plody v Beskydech

koreny-a-plody-4

Milé ženy,

s podzimem a rovnodenností přichází rovnováha a my sklízíme plody svého žití i dary Země…rakytník, šípek, hloh, trnka, bezinka…a vnímáme více sílu svých kořenů…třapatka, kozlík, štětka, puškvorec, lopuch. Vše v přírodě nám pomáhá a my budeme hledat své rostlinné spojence.

Obohatí nás vřes a rostliny specializované na ledviny, inspirují nás také skotské krásky a určitě bude i překvapení.

Čekají nás nejen užitečné informace o bylinkách, výprava do místních lesů a luk, ale také tanec, zpěv, sebe-péče, relaxace, meditace, výborné vegetariánské jídlo, společenství podobně naladěných žen, sdílení a pro přespávající slavnost rovnodennosti, koupel v bystřině, ranní kundalini jóga s Lenkou, prostor pro numerologii a jistě ještě mnohé další.


Kdy se setkáme: sobota 17.9.2022 od 9.00 hod. až neděle 18.9.2022 do 11-12.00 hod. Kdo nebude moct přespat, tak možno odjet po večeři v 19. hod.

Kde se setkáme: Chaloupka na Krásné, mapku místa pošlu po přihlášení se.
Za kolik: 2 000 Kč / s noclehem 2 700 Kč.
V ceně je program, vegetariánské dobroty (oběd, svačina, večeře a nápoje) a pro přespávající k tomu večerní slavnost,  druhá večeře, nocleh (ve společné místnosti na pohodlné matraci, spacák s sebou), snídaně, nedělní ranní a dopolední program.

Prosím o přihlášení přes přítomný formulář a uvedení do Poznámky, zda máme počítat s noclehem. Místo je zajištěné po uhrazení zálohy 1 000 Kč (tu v případě výjimečného důvodu nekonání z naší strany vrátíme). Číslo účtu odešleme s potvrzovacím emailem.

Pokud by vám na váš e-mail nepřišlo automatické potvrzení o obdržení přihlášky, napište nám prosím přímo na info@zenynaceste.cz.
Mockrát děkujeme.

Ženy na cestě