Lucie Czerná

776 057 751
info@zenynaceste.cz

dsc01127

Cesty života jsou velmi pestré a to mě baví. Nejprve to bylo objevování vnějšího světa, což mě baví i nadále, ale zároveň do hry vstoupil svět ještě zajímavější. Ten, který je uvnitř. Ten, který obsahuje vnitřní ženu, ale i muže a dítě. Ten, který prozařuje jasnost, že myšlenkou tvoříme svou realitu a uvědomění, že Vesmír je laskavý a vstřícný ke každé bytosti, když mu to dovolíme a umíme ustanovit rovnováhu mezi přijímáním a dáváním a dokážeme samy sebe milovat a přijímat takové, jaké jsme.

Touto cestou poznání jdu od začátku života, kdy jsem jako malá rodiče překvapovala dotazy na smysl života. Intenzivněji však od roku 2008, kdy jsme se začaly jako ženy scházet při společném tvoření a cesta začala…každým setkáním rostla témata, objevovaly jsme každá své schopnosti.

Můj osobní zlom nastal v roce 2010, kdy jsem přišla o oko a začala jízda jako na tobogánu…pochopení cesty duše, principu zrcadlení, objev kouzla tarotové numerologie, objev schopnosti vést rituály, propojení s lunou, tvořivost jako podstata mé síly…do toho uvědomování si sama sebe s odpojováním se od programů naší mysli…a do toho cesta s mými dětmi lesní školkou a nyní i školou, což je má současná hlavní náplň žití (https://www.hnizdobeskydy.cz/, koho zajímá více:-)

Od začátku roku 2015 se začaly otevírat nové brány, abych aktivity pro kamarádky rozšířila i na ženy, které osobně doposud třeba neznám, přesto však znám, neboť jsou to ženy a hledají stejně jako všechny ženy podstatu své síly.

Je mi velkou ctí, že na této cestě mohu být nápomocna, abychom se mohly společně radovat a nalézat lehkost bytí v každém přítomném okamžiku…


Lucie je pro mě velkou inspirací. Díky své schopnosti nechat věci plynou, stejně jako důvěřovat své intuici, je pro mě velkým učitelem téhož.

Lenka

…tajemná, mystická, hrdá, silná a pevná, schopná vyjádřit výstižně a laskavě jak se věci mají. U Lucky mám pocit hluboké a pradávné moudrosti a vhledů, které je schopná vyjádřit a přenést k nám do našich srdcí a do našeho světa.

Monika

Bohyně s větrem
spřízněná
sluncem prosvícená
až po konečky prstů

kůže samet
mladé laně
běhající po lesích

vlasy jako listí na podzim
teplé a poddajné
jako kotě

v očích divoké šelmy

v srdci
něžný kolibřík

v ruce
srdcový kluk

a přes huronský smích
a pevně rozkročené nohy

se na povrch dere
křehký motýl

přeji
božský let

Lucie T.