Lenka Randýsková

774 181 987
info@zenynaceste.cz

lenka2-2

Přítomnost je tím okamžikem, který chci prožívat. Miluji sebe i své tělo, proto mě naplňuje práce s tělem svým i těly ostatních, protože věřím, že péčí o tělo, pečujeme i o svou duši a mysl. Kromě masáží je pro mě i jóga cestou této péče.

Jsem lektorka holistické hatha jógy s několikaletou praxí. Vždy mě zajímal celostní přístup k tělu, zdraví i vnímání života. Zajímají mě cesty, jak přijímat život takový jaký je se všemi jeho zákoutími.

Holistická hatha jóga je touto cestou. Díky spojení cvičení jógových pozicdechových technikmeditacízpěvem manter pomáhám lidem cítit se dobře nejen ve svém těle, ale také nacházet rovnováhu v mysli, duši a celém životě.

 


Je úžasné, jak vesmír funguje a jak naše cesty propojil. S Lenkou jsme si „sedly hned“. Při naši první společné jízdě autem z Lažánek to bylo vzájemné plynutí, doplňování. Vedle Lenky mám pocit plné podpory, celistvosti, jednoduchosti, která je výstižná a pravdivá, otevřenosti a vřelosti. Mám ji ráda…. :-)

Monika

Pro mne milovaná bytost, o kterou se již drahno let mohu opřít zády v jakékoliv části světa i tady, od jejího objevení svých masážních schopností jsem jí odevzdaná o to více :-)

Lucie Cz.