Lenka Randýsková

774 181 987
info@zenynaceste.cz

lena

Přítomnost je tím okamžikem, který chci prožívat. Miluji sebe i své tělo, proto mě naplňuje práce s těly ostatních, protože věřím, že péčí o tělo, pečujeme i o svou duši a mysl. Masáž je pro mě prostředkem relaxace, bytí v absolutní přítomnosti a zároveň příležitostí umožnit ostatním uvědomit si své tělo, odpočinout si, rozproudit svou energii.

Masážím se věnuji od absolvování rekvalifikačního kurzu v roce 2009. Od té doby se věnuji nejen klasické masáži, ale dalším relaxačním technikám jako je tradiční havajská masáž lomi lomi, ayurvédská masáž či masáž bambusovými tyčemi. Věřím, že každý člověk potřebuje pro své tělo něco jiného, ale havajskou masáž celého těla doporučuji všem :-). Na našich akcích vás ráda světem masáží provedu.


Je úžasné, jak vesmír funguje a jak naše cesty propojil. S Lenkou jsme si „sedly hned“. Při naši první společné jízdě autem z Lažánek to bylo vzájemné plynutí, doplňování. Vedle Lenky mám pocit plné podpory, celistvosti, jednoduchosti, která je výstižná a pravdivá, otevřenosti a vřelosti. Mám ji ráda…. :-)

Monika

Pro mne milovaná bytost, o kterou se již drahno let mohu opřít zády v jakékoliv části světa i tady, od jejího objevení svých masážních schopností jsem jí odevzdaná o to více :-)

Lucie Cz.