Lenka Randýsková

774 181 987
info@zenynaceste.cz

lenka2-2

Přítomnost je tím okamžikem, který chci prožívat, zároveň s vnitřním klidem. Miluji sebe i své tělo, proto mě naplňuje práce s tělem svým i těly ostatních, protože věřím, že péčí o tělo, pečujeme i o svou duši a mysl. Baví mě zkoumat, jak skrze tělo ovlivňujeme svůj vnitřní stav, svoji mysli i svou duši.

Jsem lektorka kundaliní jógy a holistické hatha jógy s několikaletou praxí. Józe se věnuji od roku 2011. Vždy mě zajímal celostní přístup k tělu, zdraví i vnímání života. Zajímají mě cesty, jak přijímat život takový jaký je se všemi jeho zákoutími a jak podporovat svůj vnitřní klid.

Kundaliní jóga podle Jogi Bhajana je jeden z původních jógových směrů zahrnující techniky pro protažení, posílení a vyčištění těla, zbavení se nežádoucích podvědomých vzorců chování a aktivování vnitřního zdroje energie a radosti. Pracuje s pohybem, pozorností, dechem, mantrami a mudrami.
Pro mě je kundaliní jóga cestou na pomyslný „kopec vnitřního klidu“, na který kráčím proto, aby byl můj život harmonický a v rovnováze. Pomáhá mi zklidnit mysl tak, aby ona sloužila mně a ne já jí. Uvádí do rovnováhy mé tělo, nervový i endokrinní systém. Ladí mou duši se životem a život s duší. Totéž může nabídnout i vám.

Je úžasné, jak vesmír funguje a jak naše cesty propojil. S Lenkou jsme si „sedly hned“. Při naši první společné jízdě autem z Lažánek to bylo vzájemné plynutí, doplňování. Vedle Lenky mám pocit plné podpory, celistvosti, jednoduchosti, která je výstižná a pravdivá, otevřenosti a vřelosti. Mám ji ráda…. :-)

Monika

Pro mne milovaná bytost, o kterou se již drahno let mohu opřít zády v jakékoliv části světa i tady, od jejího objevení svých masážních schopností jsem jí odevzdaná o to více :-)

Lucie Cz.

Chystané akce lektora