Zuzka Oceánská

znc3
Ahoj, jmenuji se Zuzka.
Už pár let chodím po tomto světě a žasnu nad jeho pestrostí, hloubkou a záhyby. Už jako malá jsem tíhla k vnitřnímu světu a k přírodě. Jelikož jsem vyrůstala na polosamotě u malé vesničky, tak jsem byla venku skoro pořád. Mými největšími přáteli byla zvířata. Později jsem znova zatoužila najít to jednoduché spojení, které jsem jako dítě měla se vším. A to mě dovedlo na cestu do nitra, k meditacím a osobní transformaci. Touha poznat život, jak být šťastná a naplněná, tak ta se mě drží stále.
Mou velkou radostí je již po mnoho let tanec, kterému se nyní intenzivně věnuji. Je to prostředek, díky kterému se vracím k sobě, do svého těla a svého vědomí, které mohu v tanci nechat obsáhnout. Je to prostředek vyjádření, léčení i čiré radosti.
Další mou zálibou je vaření – zejména ráda zkouším nové, netradiční a pro tělo přínosné a výživné dobroty. Během života jsem prošla různými stravovacími směry od veganství, makrobiotiky, k vegetariánství a trochu i živé stravě. Nakonec jsem poznala, že systém je jen berlička a stále na sobě zkouším, co si mé tělo žádá. Nyní se mi osvědčuje držet se přírodních cyklů a dopřávat si vše, co je zrovna v přírodě aktuální. To používat syrové či v kuchyni a občas si dát nějakou očistu, půst či odlehčení, které mé tělo posílí a vyzdraví.Vím jen jedno, jsem stále na Cestě a život je neustálá změna. Jak protančit životem s láskou, radostí, ctí a přínosem pro Celek, to jest můj každodenní chléb.


Zuzanka je pro mě jako klidná voda, která pluje korytem, pořád se posouvá, ale zachovává si klid…jsem moc ráda, že se objevila v mém životě, mám s ní vždy pocit velkého souladu a bezpečí…

Lenka