Svatojánské bylinky na Ostré

kontryhel
Milé ženy,
objevitelky světa bylin, našich pomocnic pro spojení se s cyklem v sobě….
Přijměte prosím pozvání na slunovratové setkání, tentokráte na horské chatě Ostrá v Beskydech. V čase slunovratu mají v sobě rostliny nejvíce energie slunce, neboť dny jsou nejdelší a tato nakumulovaná energie v nich se nám pak hodí v čase zimním, kdy je slunce pomálu, zkrátka pomáhají udržet v rámci cyklu roku rovnováhu. Slunovratu vládne třezalka, ale mnoho dalších rostlin nás zve k sobě, těšte se třeba na řebříček, kontryhel atd….propojíme znalosti s astrologií rostlin i s většími cykly, s jejich jemnými příběhy, které v nás probouzí sebe:)

Bude nás čekat opět naplněný program. Po ranním setkání a propojení se se vydáme prozkoumat okolí přírody pod horou Ostrá, kde se pobrouzdáme loukou i lesem, abychom se setkaly s letními bylinami. Po obědě si dáme odpočinek s naším krátkým povídáním o Pouti po Bretani, po té opět kosmetické okénko s výrobou přírodní kosmetiky a po svačince protáhneme a polaskáme svá těla tancem i péčí a pak přidáme informace k bylinkám.
Večeří se rozloučíme s těmi, kdo se vrátí do svých domovů a nás ostatní (kterým bude, věřím, většina) čeká svatojánský oheň, rituál a speciální noční sběr bylin. Ráno bude prostor si společně v pohodě procvičit sestavu na světové strany, dát si snídani a kdo bude chtít, tak se poradit s tarotem či numerologií. Kolem 11 hodiny se rozloučíme s Ostrou a vrátíme se zpět do údolí spokojené a nabité.

Kdy: 22.6. od 9 hod. až 23.6. 2019 do 11 hod.
Kde: Chata Ostrá, Ostravice č. ev. 1105, 739 14
Cena: Tady, ženy, máte dvě možnosti,  zúčastnit se  v sobotu celodenního programu a v 19 hod. se rozloučit  (cena 1 000 Kč) nebo zůstat na večerní rituál, noční sběr a společnou snídani s procházkou v labyrintu a s možností vhledu do životních situací pomocí tarotu a numerologie, s koncem v neděli v 11 hod. (1 400 Kč).

Bude zajištěna celodenní strava (oběd, svačinka, večeře) i nápoje (čaje, bylinkové šťávy, káva) a pro přespávající navíc nocleh v pokojích s vlastním spacákem (někdo možná pod širákem) a snídaně.

Na seminář se velmi poctivě připravujeme, ať už informacemi či podávanými lahůdkami, přípravou rituálu tak, aby se cítilo opečované fyzické tělo, mysl i duše … a tak jsme se rozhodly, že rituál a noční sběr je otevřen pouze pro přespávající, neboť tak to bude zcela bez časového tlaku a my můžeme s úctou a srdcem dokořán přijmout veškeré dary času slunovratu. Děkujeme za pochopení.

Prosím, můžete se hlásit přiloženým formulářem (ženy, co již jsou nahlášeny se znova hlásit nemusí).
Děkujeme všem ženám za zájem a na všechny se moc těšíme.
Tímto oznamuji, že MÁME JIŹ OBSAZENO!
Velice se těšíme na setkání a společné sdílení, tvoření a nové prožitky.
S láskou.
Zuzka, Lucinka a Lu