Jarní očistné byliny

kopriva-dvoudoma

Děkujeme mile rády všem úžasným účastnicím jarních bylinek. Počasí nám velmi přálo, hezky jsme se prošly a pohrály si v přírodě, poznaly či znovu poznaly drobné lístky bylin, které sbíraly za zimy sílu, abychom je mohly na jaře slupnout či z nich udělat nálev. Potkaly jsme bršlici, kopřivu, potočnici, ptačinec žabinec, sedmikrásku, popenec, lístky pampelišky, výhonek devětsilu, daly si pupeny lípy a ještě další.

Po vyváženém obědě jsme si popovídaly o spojení orgánů, rostlin a planet. Velmi zajímavé souvislosti… Abychom se uvolnily před saunou, tak následoval krátký taneček a pak hurá do teplíčka. Sauna byla výživná, zpěvná i klidná, druhá skupinka malovala a setkávala se s bylinkami promítáním na své tělo. Po večeři jely některé ženy domů a my zbylé jsme si uspořádaly velice hluboký, posilující i uvolňující rituál na téma Svoboda. Ráno nás čekala už jenom snídaně a pak loučení a odjezd. Byl to velmi naplněný čas a jsme všem vděčné za účast, spolutvoření a pohodu, která vládla.

Zuzka a Lucie


 

 

 

V tomto našem setkání Vás zveme k objevu či prohloubení našeho poznávání zejména velmi raných, jarních bylin a rostlin, které jsou vhodné v této době používat pro vyčištění organizmu po „zimním“ spánku, a které mohou nastartovat regenerační procesy a připravit nás na rozkvět nového roku (alespoň toho astrologického). Termín jsme takto zvolily záměrně, aby jste všechny znalosti mohly rovnou letos při probouzejícím se jaru v nás využívat…Navíc do našeho vědomí přibylo hlubší propojení rostlin s planetami naší sluneční soustavy a orgány těla a během roku přišlo další a nové poznání, takže se těšíme, jak spolu pronikneme do hloubky světa rostlin a dovolíme si nechat se jimi okouzlit i léčit…

Ráno se přivítáme hraním intuher pro naše naladění a rozehřátí, pak se vydáme na společnou výpravu za bylinami do přírody. Po vitalizujícím obědě si povíme něco o jarních očistách a o jemné síle všeho, co roste kolem nás, a poté rozhýbeme svá těla v tanci. Jako novinku nabízíme saunový rituál, který pomůže uvolnit vše, co již můžeme pustit ven, vše posílíme společným zpěvem a otevřeme se… Čeká nás i překvapení. Poté se rozloučíme s těmi, kteří zamíří do svých domovů, (cca kolem 18h), ale těm ostatním nabízíme možnost přespání do nedělního rána a společný večerní rituál s názvem Svoboda. Po snídani ukončení v cca. 10 hod.

Setkání proběhne 10.3.2018 od 9 do 18 až 19 hod. v objektu Pohodárny Lipka na krásném místě okraje vesnice Vělopolí u Hnojníka. V rámci Pohodárny je nám k dispozici malá sauna, která nám poskytne možnost hlubšího očistného procesu.

Webové stránky s mapkou: https://lipkavelopoli.eu/

Cena: 800 Kč/s přespáním 1000 Kč …. v ceně jsou materiály a celodenní strava

Již je možno se hlásit, jelikož počet je omezený.

Poznámka: Již dříve nahlášené účastnice mají místo zarezervované, netřeba se znova hlásit.

Moc se na vás těšíme.

Ženy na Cestě