Jarní bylinky v Beskydech

stazeny-soubor-2

Milé ženy!

Hlásím, že již máme obsazeno. Ovšem nezoufejte, v červnu bude opět další setkání. Velmi děkujeme za zájem!

Dnes vzduch neomylně zavoněl jarem a my opět zveme k tradičnímu setkání kolem jarní rovnodennosti, abychom společně načerpaly síly, tvořivou energii i informace do té aktivní části roku.

V březnu společně zrovnovážíme tělo jasanovým čajem, naučíme se ho připravit, naučíme se vrtat mízu, zdroj mimořádně velkého množství minerálů, setkáme se se zelenými bohyněmi – bršlice, popenec, medvědí česnek, ptačinec, kopřiva, pampeliška atd., rozjasníme plíce podbělem a prvními petrklíči a začneme celoroční sběr plicních čajů, setkáme se se silou pupenů a jak ji využít, poradíme, co vše využít k očistě žlučníku a jater (březen/duben), určitě budou další bylinná překvapení…a u toho použijeme techniky a možnosti, které v čase rovnováhy pomohou i nám všem dostat se do středu. Dotekem přírody, bylinkami, hudbou, tancem, drahými kameny, ranní koupelí v ledovém potoce i cvičením a společným sdílením. Přespávající budou mít možnost prožít hudebně-zážitkový rituál rovnodennosti. K tomu nás opět nemine  výživná i hýčkající krmě a kopa bylinných čajů.
Oooch, těšíme se na čas spolu v roce 2022!

Kdy se setkáme: sobota 19.3.2022 od 9. 00 hod. až neděle 20.3.2022 do 11-12.00 hod. Kdo nebude moct přespat, tak možno odjet po večeři v 19. hod.
Kde se setkáme: Chaloupka na Krásné, mapku místa pošlu po přihlášení se.
Za kolik: 1 400 Kč/s noclehem 1 900 Kč. V ceně je program,  dobroty (oběd, svačina, večeře a nápoje) a pro přespávající k tomu slavnost,  druhá večeře, snídaně a nocleh.

Prosím o přihlášení se skrze přítomný formulář a uvedení do Poznámky, zda máme počítat s noclehem. Místo je zajištěné po uhrazení zálohy 500 Kč (tu v případě výjimečného důvodu nekonání z naší strany vrátíme). Číslo účtu odešleme s potvrzovacím emailem.
Mockrát děkujeme.

Velmi se těšíme na setkání.
Zu, Lu a další ženy na cestě

Rychlá odpověď