Termíny dalších setkání s bylinami jsou zde!

Milé ženy, s radostí oznamujeme, že termíny našich dalších setkávání v novém roce 2018, kde budeme zakoušet, okoušet, poznávat, vařit, nakládat, zdobit, tančit byliny a divoké rostliny, jsou zde. Můžete se těšit opět na režim od sobotního rána do nedělního rána – tedy krásných 24 hodin – v laskavé společnosti krásných žen. Přesný čas, místo i […]

DSC02311

Milé ženy,

s radostí oznamujeme, že termíny našich dalších setkávání v novém roce 2018, kde budeme zakoušet, okoušet, poznávat, vařit, nakládat, zdobit, tančit byliny a divoké rostliny, jsou zde.

Můžete se těšit opět na režim od sobotního rána do nedělního rána – tedy krásných 24 hodin – v laskavé společnosti krásných žen. Přesný čas, místo i program bude vždy včas zveřejněn. Nyní jen termíny, abyste si je mohly včas poznamenat do svých diářků.

Tedy:

První setkání bude 10. až 11. března 2018 před jarní rovnodenností – opět se budeme ladit na jarní bylinky do úst i čajů, zejména pro jarní povzbuzení a očistu organismu, počítejte s bohatým programem a s lahodnými a očistnými dobrotami.

Druhé setkání bude 16. až 17. června 2018 před letním slunovratem, abychom se mohly včas připravit na svatojánskou noc a sběr bylin k léčení a kouzlení, přípravu olejů, čajů i tinktur z bylin této velmi silné části roku. Pestrý program a výborná strava zaručen.

Třetí setkání nás čeká 22. až 23. září 2018 těsně po podzimní rovnodennosti, kdy se zaměříme na sílu kořenů všemožných léčivých rostlin i zeleniny, abychom byly dobře připraveny na příchod chladné části roku. Dobroty z kořenů a bohatý program jsou jisté.

Děkujeme, že nám i bylinám a rostlinám zachováváte přízeň a těšíme se na setkávání.

Zuzka a Ženy na Cestě.