Zářijové kořeny a plody v Beskydech

stazeny-soubor

Zdravíme všechny laskavé příznivkyně bylin,

léto se po Sv. Anně změnilo, zraje pelyněk, je čas jeho sběru na vykuřování, kopřivová semínka doslovně volají po zpracování, dozrává ranná odrůda rakytníku a my přicházíme s nabídkou poohlédnout se po dalších pomocnících do života, tentokráte náležící podzimu.
Síla rostlin přechází z listů a květů do plodů a kořenů a totéž se děje i v nás. V čase kolem rovnodennosti se budeme zrovnovažovat s kořeny kozlíku, puškvorce, anděliky, třapatky, poznáme parchu saflorovou… a také s plody šípku, hlohu, bezinky, rakytníku…. plus další novinky jako překvapení. Určitě narazíme i na léčivé houby.
Prostorem bude hojně vonět rozmarýna, aby vzrůstal náš šarm a naše tělo a mysl přijme mnoho léčivých informací a dobrot. Nebudou chybět prvky sdílení, sebepéče, tance, numerologie…a při večerní slavnosti se prozpíváme do svého středu.
Můžeme se těšit na společnou výpravu, zpěv, tanec, rituál,  jógu, sdílení,  numerologii a další.
Jste tedy opět srdečně zvány k setkání na krásném místě v beskydských horách, kde je příroda divoká a silná, voda jiskrná a vzduch řízný.

Kdy se sejdeme: začátek v sobotu 25.9.2021 od 9.00 hod. a konec po večeři v 19.00 hod./ pro přespávající v neděli 26.9.2021 mezi 11.-12.00 hod.
Kde se sejdeme: Chalupa na Krásné
Za kolik:  1 400 Kč/s noclehem 1 900 Kč. V ceně je program,  dobroty (oběd, svačina, večeře a nápoje) a pro přespávající k tomu slavnost,  druhá večeře, snídaně a nocleh.
Prosím o přihlášení se skrze přítomný formulář a uvedení do Poznámky, zda máme počítat s noclehem. Místo je zajištěné po uhrazení zálohy 500 Kč (tu v případě výjimečného důvodu nekonání z naší strany vrátíme). Číslo účtu odešleme s potvrzovacím emailem.
Mockrát děkujeme.
Velmi se těšíme na společné chvíle.
Zuzka, Lucie, LenkaChystané akce