Svatojánské byliny v Beskydech

letni-byliny

Milé ženy,

pupeny lípy jsou před rozpukem a jsou chuťově vynikající, pampelišky září a chutnají, zeleň už zase ovládla zemi a my jsme rostlinami jara rozproudili svá těla. A tak se nyní podíváme dopředu, na čas, kdy jsou rostliny plné slunce a v květech je jejich plná síla. Prozkoumáme rostliny, které pečují o naše srdce, plíce, ledviny, nervový oběh i dělohu, prozkoumáme ty, které nejvíce lapají éterné síly a proměňují je na vůně, opečujeme se, zatancujeme, zazpíváme, skrze sdílení a spolupráci s rostlinami opět nakročíme více samy k sobě.

Čekají nás nejen užitečné informace o bylinkách, ale také tanec, zpět, sebe-péče, výborné jídlo, společenství podobně naladěných žen, sdílení a pro přespávající slavnost vrcholu Slunce, koupel v bystřině, ranní jóga s Lenkou, prostor pro numerologii a jistě ještě mnohé další.


Kdy se setkáme: sobota 18.6.2022 od 9. 00 hod. až neděle 19.6.2022 do 11-12.00 hod. Kdo nebude moct přespat, tak možno odjet po večeři v 19. hod.

Kde se setkáme: Chaloupka na Krásné, mapku místa pošlu po přihlášení se.
Za kolik: 1 400 Kč/s noclehem 1 900 Kč. V ceně je program, dobroty (oběd, svačina, večeře a nápoje) a pro přespávající k tomu slavnost,  druhá večeře, snídaně a nocleh (ve společné místnosti na pohodlné matraci, spacák s sebou :-)).

Prosím o přihlášení se skrze přítomný formulář a uvedení do Poznámky, zda máme počítat s noclehem. Místo je zajištěné po uhrazení zálohy 500 Kč (tu v případě výjimečného důvodu nekonání z naší strany vrátíme). Číslo účtu odešleme s potvrzovacím emailem.
Mockrát děkujeme.

Chystané akce