Svatojánské bylinky v Beskydech

4-lecive-vyuziti-rebricku-lekarskeho

Milé ženy,

po čase zpomalení díky koronavirové situaci vás vřele zveme na setkání s bylinami slunovratu, s bylinkami plnými slunce, které ho nasají do sebe a předají nám v čase zimy či v době, kdy nám síla slunce uvnitř chybí. Přijměte pozvání na průzkum rostlinného světa z pohledu tradičního bylinářství, z pohledu etnobotaniky i astrologických souvislostí, objevme pomocnice kolem nás a dovolme jim nás uzdravovat, obohacovat náš život a spojovat s cykly Země, jejíž jsme součástí. Určitě se setkáme s třezalkou, řebříčkem, kontryhelem, pelyňkem, ale i drobnou a mocnou sedmikráskou, světlíkem, s rostlinami plnými éterických sil jako je levandule, rozmarýn, tymián, ale i se stromy jako je bříza, modřín nebo smrk…atd.

Naše setkání započne v sobotu ráno v 9 hod., kdy se přivítáme, pozdravíme a hned se vypravíme do přírody na poznávání a sběr těch sluncem naplněných květů a darů naší přírody. Po výpravě nás bude čekat lahodný oběd a po obědě kosmetické okénko. Po svačince bude prostor pro tanec a léčivou kůru a před večeří povídání o bylinkách z rozličných úhlů pohledů (léčivých, astrologických, kulinářských) a pak večeře, kterou se rozloučíme s těmi, co nebudou přespávat. My ostatní večer prožijeme léčivý zpívaný rituál na posílení vnitřního jasu a na oslavu Slunovratu, kterým uzavřeme naplněný společně strávený čas. V neděli po snídani bude prostor na numerologické okénko a kolem 11 hodiny dopolední se rozjedeme do svých domovů.

 

Kdy: 20.6.2020 od 9 hod. do 21.6.2020 do 11 hod.

Kde: Chalupa ve vesnici Krásná, plánek pošleme na základě přihlášky.

Za kolik: 1100 Kč bez noclehu a 1500 Kč s noclehem a snídaní.

V ceně je celodenní zdravá vegetariánská strava (oběd, svačinka, večeře), pro přespávající (druhá večeře,snídaně), nápoje (káva a bylinkové čaje…).

Zájemkyně prosím o vyplnění Přihlášky a také prosím o to, zda můžete do Poznámky napsat, zda se chystáte s námi nocovat či nikoliv. Děkuji.

Velice se těšíme na společně strávený čas.

Zuzka a Lucie

Máme opět 2 volná místa:)! Budeme rády za přihlášení se.