Kořeny a plody v Beskydech

images-2

Drahé ženy,

věřím, že sbíráte, napařujete a voníte ke květům léta a činí vás to radostnými. Podzimní čas se ale blíží, a tak přijměte pozvání na objevnou cestu za plody a kořeny. Na co se těšit? Na hluboké propojení se světem rostlin v čase, kdy léto končí a síla rostlin přechází do plodů a my spolu s nimi sklidíme i „plody své práce“ a také do kořenů a propojíme se se svými kořeny. Podíváme se z různých úhlů na rakytník, bezinku, hloh, dřín…, na kořeny kostivalu, lopuchu, anděliky, třapatky…, posilníme se semeny kopřiv, ale i třeba vřesem, který v září kvete a jistě dorazí i několik nových rostlinných hostů, aby jsme společně prožily nabíjející životní koktejl, který nám divoké rostliny nabízejí:)

Setkáme se v sobotu ráno v 9 hod., kdy se přivítáme, pozdravíme a hned se vypravíme do přírody, kde nejen načerpáme silný horský vzduch, ale poznáme byliny, které mají sílu ve svých kořenech a také nasbíráme nějaké plody. Po výpravě nás bude čekat lahodný oběd a po obědě kosmetické okénko. Po svačince bude prostor pro tanec a léčivou péči a před večeří povídání o kořenech a plodech z rozličných úhlů pohledu, povíme si, jak ony dary zpracovávat atd.; a pak bude následovat večeře, kterou se rozloučíme s těmi, co nebudou přespávat. My ostatní večer prožijeme léčivý zpívaný rituál před podzimní rovnodenností, kterým uzavřeme naplněný společně strávený čas. V neděli po snídani bude prostor na numerologické okénko a kolem 11 hodiny dopolední se rozjedeme do svých domovů.

Kdy: 12.9.2020 od 9 hod. do 13.9.2020 do 11 hod.

Kde: Chalupa ve vesnici Krásná, plánek pošleme na základě přihlášky.

Za kolik: 1100 Kč bez noclehu a 1500 Kč s noclehem, snídaní a dopoledním programem.

V ceně je celodenní zdravá vegetariánská strava (oběd, svačinka, večeře), pro přespávající (druhá večeře,snídaně), nápoje (káva a bylinkové čaje…).

Zájemkyně prosím o vyplnění Přihlášky a také prosím o to, zda můžete do Poznámky napsat, zda se chystáte s námi nocovat či nikoliv. Současně poprosím o zaplacení zálohy 500 Kč. Po uhrazení zálohy na náš účet (číslo obdržíte na základě Přihlášky), bude vaše místo rezervované.

Děkujeme a velice se těšíme na společně strávený čas konce léta.

Zuzka a Lucie