Kořeny a plody

kostival-cerny-koren-1

Letošní rok je neobyčejně hojný, plodí stromy, které roky neplodily, větve jsou obsypané a je radost dívat se na vše živé kolem. V září přechází síla rostlin do plodů a kořenů a není náhodnou symbolikou, že plody podzimu souvisí s plodností našeho bytí tady na Zemi a kořeny zase s našim zakořeněním a vnímáním svých kořenů. Na jaře jsme pozvaly do svého života byliny očistné, ve svatojánský čas to byly rostliny, které do sebe koncentrují slunce a s podzimem přichází určitá hloubka a plnost. Seznámíme se více s pampeliškou, kostivalem, lopuchem…naučíme se, jak pracovat s plody jako je rakytník, hloh, šípek, bezinky…a nenapíši vše, aby bylo nějaké to překvapení…po celý seminář budeme mlsat sezónní stravu a pít výtečné čaje. Večerní rituál, na který se moc těším, plyne jednoznačně k hojnosti, otevřeme se spolu a ve vzájemné podpoře i pokoře hojnosti všech aspektů bytí a zakořeníme…


Program: opět se přivítáme ráno společným hraním si, popovídáme si o kořenech a plodech a vydáme se na sběr, povíme si způsoby, jak nasbírané plody i kořeny zpracovávat a uchovávat, aby nám předaly nejlépe svou sílu, bude opět čas pro tanec a meditaci na téma našich Kořenů a Plodů. V průběhu dne budou připraveny dobroty na celý den. A pro ty, co si s námi budou chtít užít ještě Rituál hojnosti a přespí, tak bude i něco dobrého navečer.


Čas konání: 9:00 hod. až 19:00 hod. nebo večerní rituál a konec v 10:00 hod. v neděli

Místo konání: jurta Lesní školky Bezinka v Palkovicích

Cena: 800 Kč/1000 Kč i s noclehem – dobroty v ceně

Přihláška: pro přihlášení prosíme vyplnit přihlášku níže, pro více informací je možno napsat na email: info@zenynaceste.cz nebo volat Zuzce 723 546 455.

Těšíme se na vás, ženy!     Lucie a Zuzka


 

Poznámka: Z důvodu dovolené budeme dostupné na internetu od 1.9.2018. Děkujeme za pochopení.