Jarní očistné byliny…již obsazeno.

potocnice

Divoké byliny na jaře z nás mají vyplavit emocionální škodliviny, které jsme v zimě uvolnili a rozproudit energii v  těle, očistit a oživit. Lidé to dělali po tisíce let, až technický pokrok posledních dvou století přinesl jisté omezení cykličnosti, začal tlak na trvalý výkon a kolísání v cyklech nevyhovovalo ekonomice…a tak se velké souvislosti dostaly člověku do mlhy. Byliny tu mlhu pomaličku, ale natrvalo odfouknou, abychom si zase uvědomili větší souvislosti a hlavně ten nejdůležitější čas a to je TEĎ…jestli toto čtete, tak ze srdce děkuji…

A k čemu, že nám mohou bylinky napomoci?

Člověk totiž, když zjistí, co se týče stavu Země, že nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem, ale udělat to, co mohu, sám za sebe. A to je, co nejvíce se vtělovat a otevřít svůj vnitřní zdroj, tím napomoci celku…A tuto pomocnou ruku nám podává právě svět rostlin, divoce rostoucích zvlášť…Mnohdy stačí jen se porozhlédnout po svém nejbližším okolí a zjistíte, že je tento svět rostlin pestřejší než v ovoci a zelenině…Stačí porozumět souvislostem, mít vůli být důsledný něco dělat po 21 dní a dovolit si…a pak už vás nepustí:)
I odborné články hovoří o tom, že našim tělům schází, ráda bych napsala scházely, minerální látky, neboť se rostliny pěstují za jiných podmínek, než kdysi v malém množství. Původní národy hovoří o 4 duších rostliny a současná zelenina a ovoce mají tři, někdy jen dvě duše, takže nás tak nějak hrubnou, otupují…do toho telefon, televize, radio…a pak si člověk třeba nevšimne, že nádherně prší a že jsou v tu chvíli moc šťastné žížaly, žáby, mloci, protože vše se děje tak nějak jak má…a že (ne)spokojenost cítí duše a (ne)blaho vidí naše oči…Navíc minerály potřebuje tělo, aby více zářilo…

Pokud Vás zaujalo pozvání na naše setkání kolem jarních očistných bylinek, tak tento prostor bude otevřen opět od sobotního rána 23.3. od 9 hod. do sobotního večera 19 hodin, a pro ty, kteří si ještě chtějí prožít léčivý rituál v kruhu žen, tak až do noci. Je možno přespat s námi v jurtě, ještě nechat všechny informace i energie dosednout, ráno se s námi nasnídat a posdílet a v neděli 24.3. v 10 hod. se vydat ke svým domovům.

Na programu bude ranní společné intuhraní, pak výprava do lesa na sběr a poznávání bylin a po výživném obědě povídání k bylinám, máme pozvanou i naši odbornici na přírodní kosmetiku Lucinku, tak se opět dozvíme něco užitečného pro naši pleť, pak bude prostor si zatančit a podiskutovat o očistách a spojení naší energetiky s planetami atd. Večeří se rozloučíme s odjíždějícími a pak se sejdeme v kruhu léčivého rituálu. Ráno se setkáme u snídaně a rozloučíme se s tímto ženským setkáním.

Datum konání: 23. až 24.3.2019 od 9 hod.
Místo konání: Jurta lesní školky Bezinka, Palkovice – Osada
Cena: 800 Kč/ s přespáním 1000 Kč
Milé ženy, z celého srdce děkujeme za váš velký zájem a oznamuji, že toto jarní setkání je již naplněno. Pokud budete mít zájem, tak na červnové i zářijové setkání je možno se hlásit.
 
Těšíme se ze srdce na setkání. Zuzka a Lucie