Jarní bylinky v Beskydech

devetsil

Milé ženy,

letí k vám pozvání na setkání s rostlinami jara.
Již brzy začne proudit ve stromech míza a pod zemí se začnou dít věci, začne ožívat nový cyklus a je třeba připravit své tělo tak, jak si příchod jara žádá a rostliny se těší, jak nám, stejně jako našim předkům, pomohou:).
Určitě nemineme staré známé jako bršlice, popenec, medvědí česnek, pampeliška, kopřiva, ptačinec, rozrazil, podběl, pupeny lípy, sedmikráska, fialka…, ale přizveme i nové, třeba udatnu, výhonky jehličnanů, šťavel, řeřišnici…
Potkáme se v sobotu ráno v 9 hod. na místě, pozdravíme se a pak se spolu půjdeme spojit s duchem přírody, skrze dech a intuitivní hry se zpomalíme, potkáme mnohé rostliny a ty, které nepotkáme, ale jsou důležité, si představíme odpoledne. Po sezónním obědě bude okénko aromaterapie a kosmetiky, tanec a povídání o rostlinách, o tom, co vše nám mohou poskytnout rostliny kolem nás, jaká síla to bují za barákem:) a jak ji používat.
K mým oblíbeným astrologickým a etnobotanickým pohledům na rostliny jsem tuto zimu ponořená v keltském pohledu na věc, tak to určitě ovlivní:). Po večeři slavnost rovnováhy, skrze hlas a pohyb ve spojení s energií kruhu budeme pracovat s proudem v nás, spolupráce žen a rostlin a vítání jara:)
Ráno je možné se jógově protáhnout, okoupat v tůňce v potoce, sdílet při snídani nebo využít numerologické okénko.
Místo: Sejdeme se opět na krásném místě v Krásné, kde bude možnost opět přenocovat (mapku pošleme s potvrzením přihlášky).
Cena: 1000 Kč/1400 Kč (bez noclehu/s noclehem). V ceně je i celodenní jídlo (popř. druhá večeře a snídaně) a bylinné čaje či káva.
Přihlašování je možné buď zde nebo na email:info@zenynaceste.cz. Prosím vepsat informaci, zda máte zájem o nocleh či nikoliv.

Velmi se těšíme na společně strávené chvíle inspirace, tvořivosti, odpočinku a pospolitosti.
Za Ženy na Cestě Zuzka a Lucie