Jarní bylinky a pupeny v Beskydech

jarni-bylinky-a-pupeny
Milé ženy,
jsem vděčná všem bylinkám, které jsem vloni nasbírala, protože teď  v únoru/březnu, mi tu sílu slunce vrací.
S šálkem čaje vás zveme na společný čas v poslední zimní víkend. Kromě tradičních divokých zelených bylin, se kterými se setkáváme a pomohou nám rozproudit energii a detoxikovat tělo, se letos více zaměříme na pupeny, s nimiž se otevřeme vlastnímu rozpuku.

Čekají nás užitečné informace o bylinkách a pupenech a již tradiční výprava do místních lesů a luk.

Těšit se můžete také na zpěv, relaxaci s gongem, tanec, meditaci, výborné vegetariánské jídlo, pro přespávající slavnost začátku jara, koupel v bystřině, ranní kundaliní jógu zaměřenou na lymfu a detox či prostor pro numerologii. Zkrátka vše pro rovnováhu v čase probouzejícího se jara.

Společenství stejně naladěných žen a sdílení jsou třešinkou na dortu

Lucie


Kdy se setkáme: sobota 18.3.2023 od 9.00 hod. až neděle 19.3.2023 do 11-12.00 hod. Kdo nebude moci přespat, může odjet po večeři v 19. hod.

Kde se setkáme: Chaloupka na Krásné, mapku místa pošleme po přihlášení se.
Za kolik: 2 100 Kč / s noclehem 2 800 Kč.
V ceně je program, vegetariánské dobroty (oběd, svačina, večeře a nápoje) a pro přespávající k tomu večerní slavnost,  druhá večeře, nocleh (ve společné místnosti na pohodlné matraci, spacák s sebou), snídaně, nedělní ranní a dopolední program.

Prosím o přihlášení přes přítomný formulář a uvedení do Poznámky, zda máme počítat s noclehem. Místo je zajištěné po uhrazení zálohy 1 000 Kč (tu v případě výjimečného důvodu nekonání z naší strany vrátíme). Číslo účtu odešleme s potvrzovacím emailem.

Pokud by vám na váš e-mail nepřišlo automatické potvrzení o obdržení přihlášky, napište nám prosím přímo na info@zenynaceste.cz.
Děkujeme a těšíme se

Ženy na cestě